Looking for Machine builders in Turkey Istanbul ( Both EnglishTurkish )

Hello,

As soon as i see precious plastic project i knew i wanted to do something like this to help our nature and the future, also inspire people to do so. I wanted to build thoose machines by myself but in istanbul simple shredder machinen cost more than 1.000 Turkish liras (arroun 300 euros ) which is expensive. Is there anyone in ıstanbul wanted to build theese machines with me ?

Thank you.

Merhaba,

Precious plastik projesini gördüğümden beri böyle birşey yapmak istediğimi biliyordum, doğaya ve geleceğimize faydalı birşey yaparken insanlara da bu konuda ilham vererek onları da teşvik etmeyi. Dave’in makinelerini kendim yapmak istedim başta fakat istanbul piyasasında shredder makinesinin maliyeti bile 1.000 lirayı geçiyor ve benim için çok pahalı. Istanbulda bu makinelerden yapmak isteyenler arıyorum 🙂

Teşekkürler

Merhaba,
Maltepe Fen Lisesi’nde plastik dönüşümü için bu makineleri yapmaya başlayacağız. Portekiz Ulusal Ajansı / Buinho Creative Hub koordinatörlüğünde “Precious Plastics” KA105 projesini gerçekleştiriyoruz. Siz çalışmanızı gerçekleştirdiniz mi? Konuyla ilgili sizinle görüşmek isterim.
Teşekkürler.